Polinom Eğitim Kurumları ile Bir Adım Önde Olun

Hakkımızda

KURULUŞ

Polimom Eğitim Kurumları kurucusu Osman Tolga Sürmen 1984 yılında Mersin Tarsus’ta doğmuştur. İlkokul-ortaokul-liseyi Tarsus’ta okumuştur. Üniversite eğitimini Adana Çukurova Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakütesi Matematik Bölümünde tamamlamıştır. Yine Çukurova Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde Orta Öğretim Alan Öğretmenliği alanında yüksek lisansını tamamlamıştır.

Çalışma hayatı boyunca Matematik-Geometri öğretmenliğinin yanı sıra Türkiye genelinde önemli yere sahip çeşitli kurumlarda eğitim koordinatörlüğü ve kurucu ortaklık yapmıştır. 2019 yılında kendi markası olan POLİNOM EĞİTİM KURUMLARINI kurmuştur.

Vizyonumuz

Ülkemizin geleceği olan neslin sağlıklı, huzurlu, ayakları üzerinde sağlam durabilen bireyler olarak yetişmesini sağlamak.

Misyonumuz

Düşünme, anlama, problem çözme yeterliliğine sahip, bu bilgi çağında doğru bilgiye erişim sağlamayı bilen, ulusal kültür ve birliğine sahip çıkan, sanatsal yeterliliğe sahip bireylere, sağlıklı ortam sağlamak.

Takip Edin Yeniliklerden Haberdar Olun!

PoliVideo ve PoliKütüphane

Detaylı konu anlatımı, paragraf okuma modülü, soru çözüm havuzu ve ödevlendirme modülü, PoliDİjital ile öğrencilerimiz sistem üzerinden sınırsız şekilde yararlanabilirler.

Eğitim ve Kariyer Planlamada Yenilikçi Yaklaşım.

6-18 yaş arası öğrenciler için yapay zeka entegreli öğrenci analiz sistemi. 24 Test Arasından
Dilediğinizi Seçin ve Uygulayın!